Hakkımızda

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sinop Evden Eve Nakliyat 1998’de evden eve taşımacılık hizmeti için  Sinop’da kuruldu. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmiştir.  Hizmet kalitesini geçen seneler içerisinde ve değişen teknolojiyi’de kullanarak sürekli geliştiren Sinop Nakliyat, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hem de müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.

Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır. Her çeşit eşyanın nakliyesi için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur.

Geçen yıllar içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yenilenmiştir. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak nakliye işini gerçekleştirebilecek araçlar Sinop şehirler arası nakliyat bünyesinde mevcuttur.

Sinop Parça Eşya Taşıma

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]